SPG-DIGI-B0400-B-CAL
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
Diameter
80 mm
Gänga
G 1/4 BSP
Modell kod
SPG-DIGI-B0400-B-CAL
Märke namn
Stauff
Portplacering
Sida
Skyddsklass
IP 65
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryck moment max.
800 bar
Tryck spräng min.
1700 bar
Tryckinställning max.
400 bar
Tryckinställning min.
0 bar
Tryckmätning noggrannhet
±0,25% FS