SP106.4/06.4PPGDASMW4
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
21 variants
Chosen variant:
SP106.4/06.4PPGDASMW4
SP106.4/06.4PPGDASMW - Rörklamma Komplett Ø6.4mm DIN3015 Dubbla Serien Polypropylen
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
3 mm
Antal bultar
1
B
16,5 mm
C
37 mm
D
41 mm
DIN storlek
1
Diameter rör
6,4 mm
Dimension F
36 mm
E
37 mm
Färg
Grön
G
34 mm
Grupp Stauff
1D
H
20 mm
Materialkvalitet
1.4305 / AISI303
Märke namn
Stauff
Standard DIN
DIN 3015 part 3
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Polypropylen, Stål
Typ
Profilerad
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
Åtdragning moment
5 Nm
Förpackningsstorlek
Streckkod
347008
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
deu
Produktinformation
Måttskiss
Rörklamma Komplett Ø6.4mm, DIN 3015-3, Dubbla Serien
Artikel datablad
Köps ofta tillsammans med
Presshylsa 0022 1/2'', Skalfri
Presshylsa 0022 1/2'', Skalfri
Artikelnummer:
Förpackningsstorlek:
50 st
Artikelnummer:
50 st
25 st
25 st
150 st
20 st
500 st
10 st
350 st
Hydraulslang M2T 3/8 350 bar 2SC 100m bobin
06M2T-RL100
100 m
Hydraulslang M2T 1/2 296 bar 2SC 75m bobin
08M2T-RL75
75 m
Adapter Rak, Utv-G 1/2'', Utv-G 1/2''
Hydraulslang M2T 3/8 350 bar 2SC
06M2T
1 m
Adapter Rak, Utv-G 3/8'', Utv-G 3/8''
Presskoppling 90°, Inv-G3/8'', Ø3/8'', Stiftad mutter
Adapter Rak, Utv-G 3/8'', Utv-G 1/2''
Hydraulslang M2T 1/4 420 bar 2SC 175m bobin
04M2T-RL175
175 m
Hydraulslang M2T 1/4 420 bar 2SC
04M2T
1 m
Hydraulslang M2T 1/2 296 bar 2SC
08M2T
Hydraulslang G2SN 11/4 LÖS
Hydraulslang G2SN 11/4 LÖS
G2SN-20
36 m
Adapter Rak, Utv-G, Inv-G
Adapter Rak, Utv-G, Inv-G
Adapter Rak, Utv-G 1/2'', Utv-G 3/4''
Hydraulslang M2T 3/4 241 bar 2SC 50m bobin
12M2T-RL50
50 m
Hydraulslang M2T 1 172 bar 2SC
Hydraulslang M2T 1 172 bar 2SC
16M2T
50 m
Adapter Rak, Utv-G 1/4'', Utv-G 1/4''
Hydraulslang M2T 3/4 241 bar 2SC
12M2T
Adapter Rak, Utv-G 3/4'', Utv-G 3/4''
Andra tittar på
Täckplatta 12.7-18mm, DIN305 Dubbla Serien
GD2D
Rörklamma Komplett Ø12mm DIN3015 Dubbla Serien, Polypropylen
SP11212PPGDAS
Svetsplatta 19-25.4mm, DIN3015 Dubbla Serien
SP3D
Rörklamma Ø16mm, DIN3015 Dubbla Serien, Polypropylen