SMB-DIGI-20-B0600-B
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
Diameter
80 mm
Modell kod
SMB-DIGI-20-B0600-B
Märke namn
Stauff
Portplacering
Sida
Skyddsklass
IP 65
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryck moment max.
1200 bar
Tryck spräng min.
2400 bar
Tryckinställning max.
600 bar
Tryckinställning min.
0 bar
Tryckmätning noggrannhet
±0,25% FS
Förpackningsstorlek
Streckkod
212783
Bruttovikt
1,45 Kg
Nettovikt
1,45 Kg
Ursprungsland
DEU
Intrastat artikelkod
STAUFF Mätväska Digital med 1 manometer, väska med skuminredning.
Innehåll:
Digital manometer SPG-DIGI
Testslang (2 m), M16x2 (upp till 600 bar)