SMA-10M-6N
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
9 variants
Chosen variant:
SMA-10M-6N
Instrumentkoppling Studs, Utv-NPT
Specifications
Dimensions and shipping
Angle
0 °
Brand Name
Tierre
Model code
SAM 10M-6N
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-25 °C
Package size
Barcode
248887
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ita
Product information
FKM Deklaration
Produktkatalog
Links
Användarmanual
Certifikat
Produktkatalog
Användarmanual
Certifikat
Others has been looking for
Instrumentkoppling Rak. Utv-G. Genomborrad. 8mm-G 1/4"
Partnumber:
SMCT-8M-4G-S
Min. order quantity is:
Instrumentkoppling Studs, Utv-BSPP
Partnumber:
SMA-10M-4G
Adapter rak 6mm genomgående till Utv-G3/8"
SMCT-6M-6G-S
Instrumentkoppling Rak Skarv 12mm
SUE-8M
Instrumentkoppling Rak Skarv 10mm
SU-10M
Instrumentkoppling Rak Skarv 15mm
SME-6-2N
Instrumentkoppling Rak Skarv 8mm
SMC-10M-2N
Instrumentkoppling Rak, Utv-NPT, 6mm-NPT1/4
SBHU-8M
SMA-10M-4N
Instrumentkoppling Rak Skarv 3mm
SBHU-6M
SMC-2-2R
Instrumentkoppling, Studs, Inv-G, 12mm-G1/4
SFA-12M-4G
Instrumentkoppling Rak, Utv-BSPP 12mm-G3/4