SM3254254PPGDAS-SY
SEE OTHER VARIANTS
9 variants
Chosen variant:
SM3254254PPGDAS-SY
Rörklamma Komplett Ø25.4mm, DIN3015 Dubbla Serien, Syrafast
Specifications
Dimensions and shipping
Antal bultar
1
DIN storlek
3
Diameter rör
25,4 mm
Färg
Grön
Grupp Stauff
3D
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Märke namn
Stauff
Standard DIN
DIN 3015 part 3
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Polypropylen, Rostfritt stål
Typ
Profilerad
Åtdragning moment
12 Nm
Package size
Barcode
327966
Product information
Measure sketch
Others has been looking for
Täckplatta 12.7-18mm, DIN305 Dubbla Serien
Partnumber:
GD2D
25 st
Rörklamma Komplett Ø12mm DIN3015 Dubbla Serien, Polypropylen
Partnumber:
SP11212PPGDAS
Svetsplatta 19-25.4mm, DIN3015 Dubbla Serien
SP3D
25 st
Rörklamma Ø12mm, DIN3015 Dubbla Serien, Polypropylen
DSLK11212PP
25 par
Rörklamma Ø16mm, DIN3015 Dubbla Serien, Polypropylen
DSLK21616PP
25 par
SP5D
Rörklamma Ø18mm, DIN3015 Dubbla Serien, Polypropylen
SP2D
GD3D
Rörklamma Komplett Ø22mm DIN3015 Dubbla Serien, Polypropylen
SP32222PPGDAS
Rörklamma Komplett Ø 8mm, DIN3015 Dubbla Serien, Syrafast
10808PPGDAS-SY
Svetsplatta 19-25.4mm, DIN3015 Dubbla Serien, Rostfri
SP3D-RO
Rörklamma Komplett Ø20mm DIN3015 Dubbla Serien, Polypropylen
Svetsplatta 6-12mm, DIN3015 Dubbla Serien
SP1D
DSLK21818PPG
Täckplatta 6-12mm, DIN305 Dubbla Serien
GD1D
Rörklamma Ø15mm, DIN3015 Dubbla Serien, Polypropylen