SDS180-5TIR110410
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
10 varianter
Utvald variant:
SDS180-5TIR110410
Dragstångsats SDS180, 6-sekt
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Antal sektioner
6
Flödeshastighet nominell LMin
140 lpm
Längd
410 mm
Märke namn
Walvoil
Tryck max.
315 bar
Åtdragning moment
40 Nm