SDKSS100
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
10 varianter
Utvald variant:
SDKSS100
Kompensator 4" SAE NBR L= 100
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Anvendelsesområde
Diesel, Hydraulolja
Materiale
CR, NBR, Stål
Temperatur maks.
+80 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryk maks.
1.5 bar
Förpackningsstorlek
Streckkod
465613
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
2,50 Kg
Ursprungsland
aut
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Kompensator 4" SAE NBR L= 100
Artikel datablad
Installationsguide
Köps ofta tillsammans med
Sugsil med slanganslutning 4"
Sugsil med slanganslutning 4"
Artikelnummer:
Andra tittar på
Compensator Stainless steel 4" SAE NBR L= 100mm
Artikelnummer:
SDKSS100SS
Compensator Stainless steel 2" SAE NBR L=100mm