SBSH-57-F350SM
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
64 variants
Chosen variant:
SBSH-57-F350SM
Kylarslang Silikon Flexibel, 57x67, 350mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Böjningsradie fast
230 mm
Diameter inv.
57 mm
Diameter utv.
67 mm
Färg
Blå
Märke namn
Hydraspecma
Temperatur max.
+180 °C
Temperatur min.
-60 °C
Tryck max.
1.5 bar