SBSH-38-F1000SM
Pakkauskoko:
1 st
Pienin tilausmäärä on:
1 st
KATSO MUUT VARIANTIT
64 varianttia
Valittu variantti:
SBSH-38-F1000SM
Kylarslang Silikon Flexibel, 38x48, 1000mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Färg
Blå
Märke namn
Hydraspecma
Temperatur max.
+180 °C
Temperatur min.
-60 °C
Tryck max.
1.5 bar