SBSH-35-F1000SM
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
64 varianter
Valgt variant:
SBSH-35-F1000SM
Kylarslang Silikon Flexibel, 35x45, 1000mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Temperatur max.
+180 °C
Temperatur min.
-60 °C
Tryck max.
1.5 bar