SBSH-28-F500SM
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
64 varianter
Valgt variant:
SBSH-28-F500SM
Kylarslang Silikon Flexibel, 28x38, 500mm
Specifications
Dimensions and shipping
Böjningsradie
105 mm
Diameter inv.
28 mm
Diameter utv.
38 mm
Färg
Blå
Märke namn
Hydraspecma
Temperatur max.
+180 °C
Temperatur min.
-60 °C
Tryck max.
1.5 bar
Package size
Barcode
414383
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
Artikel datablad
Andre kigger på
Kylarslang 16x23 DIN73411
Kylarslang 16x23 DIN73411
Varenummer:
EHW021-10
Pakke str.:
1 m
Min. bestillingsenhed er:
1 m
Kylarslang Silikon Rak
Kylarslang Silikon Rak
Varenummer:
SILR-76
SILR-102
Kylarslang Silikon 90°
Kylarslang Silikon 90°
SILR90-70
Kylarslang Silikon 45°
Kylarslang Silikon 45°
SILR45-45
Kylarslang Silikon 16x24, 5 Bar, 25m Linda
SBSH-16-25M
25 m
KYLARSLANG BLUESTRIPE 1.1/4 +150 GRADER
BLUESTRIPE-20
15.24 m
SILR-70
SILR-45
SILR-57
SILR-32
BLUESTRIPE-10
76.2 m
BLUESTRIPE-08
76 m
SILR-89
SILR-60
Kylarslang Silikon 180°
Kylarslang Silikon 180°
SILR-64
Silicone cooler hose 0° angle
Silicone cooler hose 0° angle
SILR-57
Universalhose EPDM with spiral 1.1/2'' 10bar Eazybend