SBSH-28-F350SM
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
64 varianter
Utvald variant:
SBSH-28-F350SM
Kylarslang Silikon Flexibel, 28x38, 350mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Halkaisija sis
28 mm
Halkaisija ulko
38 mm
Lämpötila max.
+180 °C
Lämpötila min.
-60 °C
Paine max.
1.5 bar
Taivutussäde staattinen
105 mm