RSGU1-35-15
Förpackningsstorlek:
100 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
144 varianter
Utvald variant:
RSGU1-35-15
GUMMIKLAMMER 1-35-15
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bredde
15 mm
Diameter bolthul
6,0 mm
Diameter indvendig
35 mm