RSGU1-12-15-W4
Förpackningsstorlek:
50 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
73 varianter
Utvald variant:
RSGU1-12-15-W4
Gummiklammer, 12mm, B=15, För M6, W4
Specifications
Dimensions and shipping
Bredd
15 mm
Diameter bulthål
6,0 mm
Diameter inv.
12 mm