RSGU1-11-20-W4
Förpackningsstorlek:
200 st
Minsta beställningskvantitet:
200 st
SE ANDRA VARIANTER
73 varianter
Utvald variant:
RSGU1-11-20-W4
Gummiklammer, 11mm, B=20, För M8, W4
Specifications
Dimensions and shipping
Bredd
20 mm
Diameter bulthål
8,0 mm
Diameter inv.
11 mm
Materialkvalitet
1.4031 / AISI420
Märke namn
Mikalor
Packningsmaterial
EPDM
Standard DIN
DIN 3016 Form D
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Package size
Barcode
361254
Gross weight
0,021 Kg
Net weight
0,021 Kg
Country of origin
esp
Product information
GUMMIKLAMMER 1-11-20
Artikel datablad
Others has been looking for
Klamma 25mm RLGU1-25-12
Klamma 25mm RLGU1-25-12
Partnumber:
Package size:
100 st
Min. order quantity is:
1 st
GUMMIKLAMMER 1-70-25
Partnumber:
RSGU1-70-25
25 st
Min. order quantity is:
1 st
Gummiklämma Light 14,3 För M6 bult