RISPAL60483PPRDPALAS
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
20 varianter
Utvald variant:
RISPAL60483PPRDPALAS
Rörklamma Komplett Gummi Insats Ø48.3mm DIN3015 Tunga Serien
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Antal bultar
2
DIN storlek
4
Diameter rör
48,3 mm
Färg
Svart
Grupp Stauff
6S
Märke namn
Stauff
Standard DIN
DIN 3015 part 2
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Gummi, Polypropylen, Stål
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
Åtdragning moment
8 Nm
Förpackningsstorlek
Streckkod
367668
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
Produktinformation
Andra tittar på
Rörklamma Ø65mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Artikelnummer:
TSLK6065PP
20 par
Rörklamma Ø12mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Artikelnummer:
TSLK3012PPG
20 par
Svetsplatta 37.8-70mm, DIN3015 Tunga Serien
SPAL6S
20 st
Rörklamma Ø25mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen