RI412PPR
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
4 varianter
Utvald variant:
RI412PPR
Rörklamma inkl. gummiinsats Ø12mm, DIN3015 Lätta Serien
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bredd
30 mm
D1
25 mm
DIN storlek
4
Diameter rör
12 mm
Färg
Svart
Grupp Stauff
4
H
41,2 mm
L1
59 mm
L2
40 mm
Märke namn
Stauff
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tillverkningsmaterial
Polypropylen, Santopren
Förpackningsstorlek
Streckkod
378985
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
Produktinformation
Måttskiss
Andra tittar på
Insats Gummi 50mm, Tunga Serien
Artikelnummer:
RI6050
Rörklammerhalvor för RI-6S, Tunga Serien
Artikelnummer:
TSLK6SPPR
20 par
Insats Gummi 12mm, Lätta/Tunga Serien
RI4012
25 st
Rörklammerhalvor för RI-4, Lätta Serien
SLK4PPR
25 par
Insats Gummi 38mm Tunga Serien
Insats Gummi 38mm Tunga Serien
Insats Gummi 32mm, Lätta/Tunga Serien
Insats Gummi 25mm, Lätta/Tunga Serien
Insats Gummi 57mm, Tunga Serien
20 st
Insats Gummi 70mm, Tunga Serien
Insats Gummi 48.3mm, Tunga Serien
Insats Gummi 28mm, Lätta/Tunga Serien
Insats Gummi 54mm, Tunga Serien
Insats Gummi 51mm, Tunga Serien
Insats Gummi 36mm, Tunga Serien
Insats Gummi 60,3mm Tunga Serien
Insats Gummi 20mm, Lätta/Tunga Serien
Insats Gummi 48mm, Tunga Serien
Insats Gummi 68mm, Tunga Serien
Insats Gummi 35mm, Tunga Serien
Insats Gummi 26.9mm, Lätta/Tunga Serien
Rörklamma inkl. gummiinsats Ø26.9mm, DIN3015-1 Lätta Serien
SLK626.9PPR
1 par
Rörklammerhalvor för RI-6, Lätta Serien, Polyamid
SLK6PAR
25 par
Rörklammerpar för gummibussning RI, SLK_R
SLK414PAR
1 par
Insats Gummi 58mm, Tunga Serien
20 st
Insats Gummi 38.7mm, Tunga Serien
Insats Gummi 42mm, Tunga Serien
Insats Gummi 40mm, Tunga Serien