RI-NRC-6337
Chosen variant:
RI-NRC-6337
Insats Gummi NRC 33,7mm, Lätta Serien
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Bredde
30 mm
D1
33,7 mm
D3
61 mm
Diameter rør
33,7 mm
Farve
Svart
Gruppe Stauff
6
H
64,5 mm
L1
86 mm
L2
66 mm
Materiale
TPE
Mærke navn
DIN 3015 part 1
Temperatur maks.
+125 °C
Temperatur min.
-40 °C
d2
60 mm
Pakke str.
25 st
Stregkode
318306
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
deu
Produkt information
Målskitse
Artikel datablad
Andre kigger på
Svetsplatta 19-25.4mm, DIN3015 Lätta Serien
Varenummer:
SP3
Pakke str.:
Rörklamma Ø22mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
Varenummer:
SLK322PP
25 par
Rörklamma Komplett Ø10mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
SP110PPDPAS
1 st
SP6
Rörklamma Komplett Ø16mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
SP216PPDPAS
Rörklamma Ø25mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK325PP
25 par
Svetsplatta Förlängd 100mm, DIN3015 W2 Lätta Serien
SPV5
SP2
Rörklamma Ø42mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen