PRA/802063/M/200
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
120 varianter
Valgt variant:
PRA/802063/M/200
ISOLine Profilcylinder, Dubbelverkande
Tilbehør (2)
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G3/8''
Partnumber:
C02250838
Adapter 90 Vridbar Ø8 mm Utv-G3/8
Partnumber:
C02470838
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inv. cylinder
63 mm
Gänga
G 3/8 BSP
Märke namn
Norgren
Slaglängd
200 mm
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryck max.
12 bar
Tryck min.
1 bar