PRA/802040/M/80
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
120 varianter
Valgt variant:
PRA/802040/M/80
ISOLine Profilcylinder, Dubbelverkande
Tilbehør (4)
Adapter Rak Ø6 mm Utv-G1/4''
Artikelnummer:
C02250628
C02470628
Artikelnummer:
BG Främre/Bakre Flänsfäste
QA/8040/22
Givarfäste
QM/27/2/1
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inv. cylinder
40 mm
Gänga
G 1/4 BSP
Märke namn
Norgren
Slaglängd
80 mm
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryck max.
12 bar
Tryck min.
1 bar