PDR28L-V2R
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
14 varianter
Utvald variant:
PDR28L-V2R
Mjuktätad skärring 28L 1.4571 Syrafast Viton
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rør
28 mm
Materiale
Syrafast stål
Materialekvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Model kode
PDR 28 L V2R
Mærke navn
Volz
Serie
L
Temperatur maks.
+200 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryk maks.
250 bar