OXL300-3/8
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
14 varianter
Utvald variant:
OXL300-3/8
Banjokoppl. 3/8" Lång L=300
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Angle
0 °
Banjo size
3/8 "
Brand Name
OM Oleodinamica Marchesini
Diameter banjo
17 mm
Diameter pipe
12 mm
H
17 mm
L
300 mm
Material
Stål
Model code
R1271
Pressure max.
350 bar
Surface treatment
Förzinkad
ØC
17 mm
ØV
12 mm
Förpackningsstorlek
Streckkod
403486
Bruttovikt
0,148 Kg
Nettovikt
0,148 Kg
Ursprungsland
IT
Produktinformation
Måttskiss
3/8", L=300 mm