MFIRG13QV-3/4
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
14 varianter
Utvald variant:
MFIRG13QV-3/4
Snabbkoppling Stucchi Flatface Hane DN13 FKM Inv-G3/4
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Märke namn
Stucchi
Packningsmaterial
FKM/FPM (Viton®)
Temperatur max.
+180 °C
Temperatur min.
-15 °C
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål, Stål
Tryck max.
25 bar
Pakke str.
Stregkode
463806
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
swe
Intrastat varekode
Produkt information
Snabbkoppling Stucchi Viton
Artikel datablad
Andre kigger på
Snabbkoppling Hane 50 Inv-G2'' Mässing/Viton
Varenummer:
DDC-V-50-2-MSG
Pakke str.:
Snabbkoppling Hane Nito 3/4'', Ø 19mm
Varenummer:
Snabbkoppling Hane 50 Inv-G2'' Aluminium/Viton
DDC-V-50-2-AL
Snabbkoppling Hona, Serie 667, Inv-G 3/4'' med ventil, FKM
Snabbkoppling Hona 50 Inv-G2'' Aluminium/Viton
DDC-M-50-2-AL
Snabbkoppling Hane, Serie 267, Inv-G 1/4'' med ventil
10 st
Snabbkoppling Hane, Typ Gardena, Inv-G 1/2''
WPN12NI
O-ringar Stucchi Hane, FAQ13
O-ringar Stucchi Hane, FAQ13
2 st
Snabbkoppling Hane, Serie 667, Inv-G 3/4'' med ventil, NBR
Snabbkoppling Hona Nito 1/2'', Ø 13mm
Snabbkoppling Hane, Serie 667, Inv-G 3/4'' med ventil, FKM
Snabbkoppling Hane, Serie 667, Inv-G 3/4'' med ventil, EPDM
Snabbkoppling Hane, Serie 477, Inv-G 3/8'' med ventil
10 st
Snabbkoppling Hane, Serie 667, Inv-G 3/4'' utan ventil, NBR
Snabbkoppling Hona Nito 3/4'', Inv-G 3/4''
Snabbkoppling Hona, Serie 567, Inv-G 1/2'' med ventil EPDM
Snabbkoppling Hona, Typ Gardena med ventil,Klämhylsa Ø13x3mm