JKOR-24-20
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
27 varianter
Utvald variant:
JKOR-24-20
Reducering, Inv-JIC, Utv-JIC
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A1
43 mm
CH
57 mm
Diameter rör
32 mm
Dimension J1
1.5/8-12 JIC
Gänga inv.
1.7/8-12 JIC
Gänga utv.
J
Märke namn
FOR
Rostbeständighet
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Sexkant
57 mm
T
38 mm
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
250 bar
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
El-förzinkad / vitkromaterad
Förpackningsstorlek
Streckkod
144035
Bruttovikt
0,49 Kg
Nettovikt
0,49 Kg
Ursprungsland
ITA
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss
Artikel datablad
3D-fil
Obs: För att öppna 3D-filer krävs ett program som stöder filformatet
Andra tittar på
Bulkhead adapter 0° straight JIC x JIC - MUP / JSV
Artikelnummer:
JSV-12
5 st
L-adapter JIC male x JIC male x JIC union nut - TGD / JEVL
Artikelnummer:
JEVL-08-ST
T-adapter JIC male x JIC union nut x JIC male - TGL / JEVT
JEVT-05
10 st
Adapter JIC male x BSP female - MF / JGAI
JGAI-05-02
10 st
Plug adapter JIC male - JM / JVST
JVST-24
Adapter JIC male x JIC male - MU / JG
JG-06-10
Cross adapter JIC male steel - KU / JK
JK-24
Adapter Rak, Utv-JIC
Adapter Rak, Utv-JIC
JG-20-24
Huv Adapter Inv-JIC (JVKA)
Huv Adapter Inv-JIC (JVKA)
JVKA-10
30 st
Bulkhead adapter 90° elbow JIC x JIC - CUP / JWSV
JWSV-04
Elbow adapter 90° JIC male x JIC male - CU / JW
JW-16
Plugg, Utv-JIC
Plugg, Utv-JIC
JVST-06
50 st
Adapter 90K, Utv-JIC, Inv-JIC
Adapter 90K, Utv-JIC, Inv-JIC
JEVW-06
25 st
JVST-04
50 st
Adapter 90°, Utv-JIC, Inv-JIC
Adapter 90°, Utv-JIC, Inv-JIC
JEVW-10
20 st
Mutter, UNF-1 1/16''-12, Rör 20MM