JKOR-10-08-SO
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
27 varianter
Utvald variant:
JKOR-10-08-SO
Reducering, Inv-JIC, Utv-JIC, Slip-On Mutter
Tillbehör (2)
Bushing Ø10
Varenummer:
JD-10
Mutter, UNF-9/16''-18, NV=19
Varenummer:
JM-06-10
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
29 mm
Angle
0 °
Brand Name
FOR
CH
27 mm
Corrosion resistance
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Diameter pipe
10 mm
Dimension J1
3/4-16 JIC
Hexagon
27 mm
J
7/8-14 JIC
Material
Stål
Pressure max.
350 bar
Surface treatment
El-förzinkad / vitkromaterad
T
16 mm