JGEM-06-12-L10
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
22 varianter
Utvald variant:
JGEM-06-12-L10
Adapter Rak, Utv-JIC, Utv-M
Tillbehör (2)
Stödhylsa JIC, Rör 10MM
Partnumber:
JD-10
Nut 9/16 -18 JIC NW 17 mm
Partnumber:
JM-06-10
A
34,5 mm
B
14 mm
CH
17 mm
D
9,5 mm
Diameter rör
10 mm
Dimension F metrisk
M12x1,5
F
M12x1.5
Gänga utv.
9/16-18 JIC
Gänga utv. metrisk
J
9/16-18 JIC
Modell kod
SA102067/1012
Märke namn
FOR
Packningsmaterial
NBR
Rostbeständighet
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Standard ISO
ISO 9974
T
10 mm
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
350 bar