ILLZTC12-2K
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
2 variants
Chosen variant:
ILLZTC12-2K
Temperaturkontroll 12VDC
Specifications
Dimensions and shipping
Model kode
ILLZTC12-2K
Mærke navn
ASA
Package size
Barcode
477675
Gross weight
Kg
Net weight
0,25 Kg
Country of origin
aut
Intrastat code
Product information
Temperature control 12VDC
Artikel datablad
Others has been looking for
Tempsensor 50°C DC
Tempsensor 50°C DC
Partnumber:
ILLZTT5069K
Min. order quantity is:
Tempsensor BSP1/2" DIN-3P 50° IP65
Partnumber:
ILLZTH4765K
Tempsensor BSP1/2" DIN-3P 60° IP65
ILLZTH6065K
Tempsensor BSP1/2" AMP Superseal 1.5 50° IP69K
Temperaturkontroll 24VDC
Temperaturkontroll 24VDC
ILLZTC24-2K
Vibrationsdämpare 40x40x30 M8
Vibrationsdämpare 40x40x30 M8
MDGQ403008IIK
TT-Rail Connector 90 degrees BSP1"
ILLZATT53G25K
Vibrationsdämpare 85x75x55 M12
Vibrationsdämpare 85x75x55 M12
MDGQ755512IIK
TT-rail anslutningsats ASA mix BSP1"
ILLZSET5G25B
TT anslutningssats nom size 25 G 1"