GZR25S28L
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
38 varianter
Valgt variant:
GZR25S28L
Övergångsadapter 25S-28L
Specifikationer
Dimensioner och frakt
D1
28 mm
D2
25 mm
D3
18 mm
D4
18 mm
Diameter rør
28 - 25 mm
L1
52,5 mm
L2
58,4 mm
Materiale
Stål
Model kode
FI-SNV-28L/25S-V-W3-DKO
Mærke navn
Stauff
Overfladebehandling
Zink-Nickel
Pakningsmateriale
FKM/FPM (Viton®)
S1
41 mm
S2
46 mm
Serie
L
Serie 1
L
Serie 2
S
Sikkerhedsfaktor
4
Temperatur maks.
+200 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryk maks.
250 bar