GZR22L30S
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
38 variants
Chosen variant:
GZR22L30S
Övergångsadapter 22L-30S
Specifikationer
Dimensioner och frakt
D1
30 mm
Diameter rör
30 - 22 mm
Modell kod
FI-SNV-30S/22L-V-W3-DKO
Märke namn
Stauff
Packningsmaterial
FKM/FPM (Viton®)
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Serie
L
Serie 1
L
Serie 2
S
Säkerhetsfaktor
4
Temperatur max.
+200 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryck max.
400 bar
Vinkel
0 °
d2
22 mm