GMV40213ALDPALAS-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
8 varianter
Utvald variant:
GMV40213ALDPALAS-SY
Rörklamma Komplett Ø21.3mm, DIN3015 Tunga Serien, Syrafast
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Antal bultar
2
DIN storlek
2
Diameter rör
21,3 mm
Färg
Grå
Grupp Stauff
4S
Märke namn
Stauff
Standard DIN
DIN 3015 part 2
Temperatur max.
+300 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tillverkningsmaterial
Aluminium, Stål
Typ
Profilerad
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
Åtdragning moment
12 Nm
Förpackningsstorlek
Streckkod
412026
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
Produktinformation
Artikel datablad
Andra tittar på
Rörklamma Ø65mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Artikelnummer:
TSLK6065PP
20 par
Svetsplatta 37.8-70mm, DIN3015 Tunga Serien
Artikelnummer:
SPAL6S
20 st
Rörklamma Ø12mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen