FOODH-122
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
27 varianter
Valgt variant:
FOODH-122
Presshylsa Ø122mm 4'' syrafast
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter slang utv. max.
122 mm
L
70,5 mm
L1
67,5 mm
Märke namn
Hydraspecma
Slangdimension
4 "
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
ØA
131 mm
ØC
112 mm
ØD
123 mm
Package size
Barcode
231310
Gross weight
0,90 Kg
Net weight
0,90 Kg
Country of origin
esp
Product information
Measure sketch
Presshylsa Ø122mm 4''
Artikel datablad
Others has been looking for
Presshylsa 0022 1/2'', Skalfri
Presshylsa 0022 1/2'', Skalfri
Partnumber:
Package size:
50 st
Min. order quantity is:
Partnumber:
50 st
Min. order quantity is:
25 st
Presshylsa 4005 3/4''
Presshylsa 4005 3/4''
25 st
Presshylsa GS 1'', 4W
Presshylsa GS 1'', 4W
16GS1F-4
10 st
150 st
Presshylsa 40022-SY 1/2'', Skalfri, Syrafast
40022-08-SY
Presshylsa 1 1/4'', 6W för GS-stolpe
20GS1F-6
5 st
Presshylsa 001C 3/8'', V.3
Presshylsa 001C 3/8'', V.3
001C-06
Presshylsa 4006-SY 3/8'', Syrafast
4006-06-SY
Presshylsa 001C 1/4''
Presshylsa 001C 1/4''
001C-04
Presshylsa 001C 1/2''
Presshylsa 001C 1/2''
001C-08
Presshylsa 001C 3/16''
Presshylsa 001C 3/16''
001C-03
500 st
Presshylsa GS 3/4'', 4W
Presshylsa GS 3/4'', 4W