FOODH-106
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
27 variants
Chosen variant:
FOODH-106
Presshylsa Ø106mm 3'' syrafast
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter slange udvendig maks.
106 mm
L
66 mm
L1
63 mm
Materiale
Rostfritt stål
Mærke navn
Hydraspecma
Slangestørrelse
3 "
ØA
113 mm
ØC
85 mm
ØD
106,5 mm
Package size
Barcode
231308
Gross weight
0,897 Kg
Net weight
0,897 Kg
Country of origin
esp
Product information
Measure sketch
Presshylsa Ø106mm 3''