EHW023-20
Package size:
61 m
Min. order quantity is:
1 m
SEE OTHER VARIANTS
3 variants
Chosen variant:
EHW023-20
Hetvattenslang EPDM 1.1/4" 10 Bar +125C
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Danfoss
Hose size
1.1/4 "
Package size
61 m
Barcode
485905
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
tur
Intrastat code
Product information
EPDM Hot Water Discharge 1.1/4" 10 Bar +125C
Others has been looking for
EPDM Hot Water Discharge EHW023 10 bar +125C
Partnumber:
EHW023-20
Uniflex S BIO PVC suction- and pressure hose Dim. 1.1/4"
Partnumber:
60 m
Uniflex S BIO PVC suction- and pressure hose
30 m
"Food hose hot cleaning FDA 1.1/4"""""
EHF003-20BU
1 m
EHF003-20BU
MULTI Master hose 1.1/4 20 bar
MULTI Master hose 1.1/4 20 bar
MM-32
30 m
Hose EPDM hot water discharge 20 Bar 1.1/4"
EHW036-20
Armerad slang, PVC, 19x26
Armerad slang, PVC, 19x26
PVC-19
50 m
Multipurpose EPDM hose 3/8" 20bar
EHA510-06
100 m
Red industrial water hose 3/4 (19mm) WP 10 bar
IWR-20
50 m
Sug och tryckslang Alfacier 63x76mm
PL063
Livsmedelsslang Industriell rengöring FDA 19/31
Transparent PVC hose Dim. 1/4" (6 x 10 mm)
PVCO-06X10
Blue food flow. hot- and cold water hose
BFF-19
Multipurpose EPDM hose 1" 20bar
EHA510-16
BFF-25
Multipurpose EPDM hose 1/4" 20bar