EDF-12-3-2-24VDC
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
2 variants
Chosen variant:
EDF-12-3-2-24VDC
VÄLJARV. ORTA G3/4 3/2 24VDC
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Antal väger/positioner
3/2
Flödeshastighet nominell LMin
75 lpm
Gänga
G 3/4 BSP
Märke namn
Hydraspecma
Spänning
24 V
Ström
DC
Tryck max.
210 bar
Pakke str.
Stregkode
158907
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
ita
Produkt information
VÄLJARV. ORTA G3/4 3/2 24VDC