DSLK3213213PAH
Förpackningsstorlek:
25 par
Minsta beställningskvantitet:
1 par
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
DSLK3213213PAH
Rörklamma Slät Ø21.3mm DIN3015 Dubbla Serien, Polypropylen
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Antal bultar
1
Bredd
30 mm
D1
21,3 mm
Diameter rör
21,3 mm
Färg
Svart
H
36,5 mm
L1
67 mm
L2
36 mm
Märke namn
Stauff
Standard DIN
DIN 3015 part 3
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Polyamid
Typ
Slät
d2
21,3 mm
Förpackningsstorlek
25 par
Streckkod
334868
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
deu
Produktinformation
Måttskiss
Länkar
Produktkatalog
Produktkatalog
Andra tittar på
Täckplatta 12.7-18mm, DIN305 Dubbla Serien
Artikelnummer:
GD2D
25 st
Rörklamma Komplett Ø12mm DIN3015 Dubbla Serien, Polypropylen
Artikelnummer:
SP11212PPGDAS
1 st
Svetsplatta 19-25.4mm, DIN3015 Dubbla Serien
SP3D
25 st
Rörklamma Ø12mm, DIN3015 Dubbla Serien, Polypropylen
DSLK11212PP
Rörklamma Ø16mm, DIN3015 Dubbla Serien, Polypropylen
DSLK21616PP
SP5D
Rörklamma Ø18mm, DIN3015 Dubbla Serien, Polypropylen
Rörklamma Komplett Ø 8mm, DIN3015 Dubbla Serien, Syrafast
10808PPGDAS-SY
1 st
GD3D
Rörklamma Komplett Ø22mm DIN3015 Dubbla Serien, Polypropylen
SP32222PPGDAS
Rörklamma Komplett Ø20mm DIN3015 Dubbla Serien, Polypropylen
Svetsplatta 6-12mm, DIN3015 Dubbla Serien
SP1D
SP2D
Svetsplatta 19-25.4mm, DIN3015 Dubbla Serien, Rostfri
SP3D-RO
Täckplatta 6-12mm, DIN305 Dubbla Serien
GD1D