DM80068K25
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
DM80068K25
Koppling Pyplok Rak, Rörlig mutter 25S, Inv-M 36x2.0 mm W5
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
84,84 mm
B
35,31 mm
C
41,91 mm
D
45,72 mm
Diameter rör
25 mm
Materialkvalitet
ASTM-A479/A182-316
Märke namn
Pyplok
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Förpackningsstorlek
Streckkod
253530
Bruttovikt
0,431 Kg
Nettovikt
0,431 Kg
Ursprungsland
swe
Produktinformation
Måttskiss
Koppling Pyplok Rak, Rörlig mutter 25S, Inv-M 36x2.0 mm
Artikel datablad
Andra tittar på
Koppling Pyplok Rak, Rörlig mutter 38S, Inv-M 52x2.0 mm Stål