DD4-140160
Förpackningsstorlek:
25 st
Minsta beställningskvantitet:
25 st
SE ANDRA VARIANTER
23 varianter
Utvald variant:
DD4-140160
Slangklammer W4 140-160 bredd=12mm
Accessories (1)
Slangmejsel 7mm för slangklammer böjbar.
Artikelnummer:
SLANGMEJSEL
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bredd
12 mm
Diameter min.
140 mm
Diameter max.
160 mm
Materialkvalitet
1.4301 / AISI304
Märke namn
Mikalor
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
DIN 3017
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Åtdragning moment
7 Nm
Förpackningsstorlek
Streckkod
224741
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
esp
Produktinformation