Spole D14E-30W-24D-H
…
Läs mer
Artikelnummer:
D14E-30W-24D-H
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inv.
222 mm
Effekt W
30 W
Kontakt typ
DIN 43650 Form A
Längd
59 mm
Modell
D14E
Märke namn
Danfoss
Skyddsklass
IP 65
Spänning
24 V