C22S3-D24K2/11
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
C22S3-D24K2/11
Spole Duplomatic DS3 24VDC AMP junior ID=22 L=50
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inv.
22 mm
Effekt W
31 W
Kontakt typ
AMP
Längd
50 mm
Märke namn
Duplomatic
Spänning
24 V
Ström
DC
Förpackningsstorlek
Streckkod
415633
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
ita
Produktinformation
Spole Duplomatic DS3 24VDC AMP junior