BA-100-105
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
55 variants
Chosen variant:
BA-100-105
Presshylsa Lågtryck i stål
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inv.
100 mm
Diameter utv.
105 mm
Längd
76 mm