BA-080-085
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
55 varianter
Utvald variant:
BA-080-085
Hylsa i stål
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inv.
80 mm
Diameter utv.
85 mm
Längd
64 mm