AH10-10M-MKESAFE
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
AH10-10M-MKESAFE
Tryckluftslang 10mm 10m 20bar med kopplingar typ ESafe
Specifications
Dimensions and shipping
Användingsområde
Luft, Vatten
Färg
Svart
Längd
10 m
Märke namn
Hydraspecma
Temperatur max.
+60 °C
Temperatur min.
-15 °C
Tillverkningsmaterial
NBR, PVC
Tryck max.
20 bar
Tryck spräng min.
60 bar
Package size
Barcode
369440
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
Product information
Others has been looking for
Sug och Returslang Multi Master SD Megaflex 25/35.8
Partnumber:
MMGMV-25
30 m
Min. order quantity is:
1 m
Universalslang 1/2'' EPDM 20bar 12.7/22 -40-+120