Sekvensventil CP240-21-B-0-E-C-100
…
Läs mer
Artikelnummer:
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Flödeshastighet nominell LMin
45 lpm
Föroreningsgrad max.
20/18/14 - ISO 4406
Kavitet
SDC10-3
Modell kod
CP240-21-B-0-E-C-100
Nyckelstorlek
254 mm
Oljeviskositet rekommanderad
12 - 54 cSt
Packningsmaterial
NBR
Tryck max.
350 bar
Tryckinställning max.
207 bar
Tryckinställning min.
28 bar
Åtdragning moment
64-73 Nm
Förpackningsstorlek
Streckkod
456673
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
usa
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Länkar
Produktdatablad
Produktdatablad
Others has been looking for
Riktn.v. 2/2, NC, 10-2, 80 l/m, Spole M16
Partnumber:
Package size:
Riktningsventil SUN T-13A 2/2 NC
Partnumber:
DTDF-MCN
Package size:
Riktningsventil SUN T-11A 3/2
Riktningsventil SUN T-11A 3/2
DMDA-MNN
Strypning skruv M 8X1 DIN 906 F Ø0.4 mm
Riktningsventil 2/2 NO SVP08-NOR-00-00-B-F m.filter 300my
Riktningsventil SUN T-11A 3/2, 45L/min
DMDA-MAN
Riktn.v. 2/2, NC, 8-2, 35 l/m, Spole M13
Riktningsventil 3/2 HSV10-23-01-00-00-PN-P-00
Flödesdelare SUN T-31A
Flödesdelare SUN T-31A
FSBS-XAN
Strypbackventil SUN T-5A
Strypbackventil SUN T-5A
NCEB-LCN
Riktn.v. 3/2, GS, 10-3, 230bar, Spole M16
Tryckbegr.venti RV08-DR-3-F-140-B-00
Spole SUN 24VDC DIN-A 22W id=19 L=50mm