5TIR112234
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
5TIR112234
SD25/1 bolt kit 1 section
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Walvoil
Flow rate nominal LMin
240 lpm
Length
234 mm
Number of sections
1
Pressure max.
315 bar
Torque tightening
50 Nm