5511-10-50-SY
SE ANDRA VARIANTER
14 varianter
Utvald variant:
5511-10-50-SY
Förlängare M10x1, 50mm, Syrafast
Specifications
Dimensions and shipping
Gänga inv. metrisk
M10x1 MM
Gänga utv. metrisk
M10x1
Totallängd
50 mm
Package size
Barcode
330713
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
Artikel datablad
Others has been looking for
Smörjslang 8,6x2,3 (8.6/4) fettfylld
Partnumber:
Package size:
50 m
Min. order quantity is:
1 m
Sortimentlåda Centralsmörjning Stor 191 delar
Partnumber:
SORT-CLS
Min. order quantity is:
Förlängare R1/8'' 18 mm, Stål
Förlängare R1/8'' 18 mm, Stål
Repkit R1/8 Lilla lådan
SPWE06R1/8
SPWE06R1/8
SPWE06KR
50 st
Push-In skarv rak 6mm för smörjstuds
PG06
PGE06M10x1, Rak, Push-In
PGE06M10x1, Rak, Push-In
PGE06KM
Smörjslang 8,6x2,3 (8.6/4)-Ej fettfylld
50 m
1 m
Smörjslang 11,3x2,5 (11.3/6.5) fettfylld NLGI class 2
100 m
Skruvkoppl, Hona m, Retur 6mm
Skruvkoppl, Hona m, Retur 6mm
Förlängare R1/8'' 23 mm, Stål
Förlängare R1/8'' 23 mm, Stål
10 st
Svivel 90° R1/8" Ø6mm
Svivel 90° R1/8" Ø6mm
6932-02-06X
Förlängningsadapter Utv-R1/4 inv G1/8
10 st
Förlängare R1/8'' 30mm, Stål
Förlängare R1/8'' 30mm, Stål
Svivel 90° R1/8" Ø6mm
Svivel 90° R1/8" Ø6mm
Smörjslang 4mm/8mm typ Lincoln
Smörjslang 4mm/8mm typ Lincoln
FP11030A-02
Polyamidslang Dubbel Fettfylld 6mm
F110662
25 m
25 m
Genomförning M8x1.25 m, 4mm slang L: 1000mm
200700MS
Adapter 45° Utv-R 1/8'', Inv-R 1/8'', Stål
Smörjslang 1/4, 6.6mm/11.8mm, DIN1283
EP1C010C-04
Polyamidslang Trippell Fettfylld 6mm
F118248
PGE06M8x1, Rak, Push-In
PGE06M8x1, Rak, Push-In
PGE06KM8
Svivel 90° M8x1 Ø4mm MSG
Svivel 90° M8x1 Ø4mm MSG