4822-10-04-SY
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
30 variants
Chosen variant:
4822-10-04-SY
Presskoppling Rak Inv-M16, Ø1/4'', Syrafast
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rør
10 mm
L
54 mm
L1
28 mm
Materiale
Rostfritt stål
Materialekvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Model kode
84804181004S
Mærke navn
Hydraspecma
Nøglevidde
22 mm
Pakningsmateriale
FKM/FPM (Viton®)
Serie
S
Slangekoblingstype
Till lös hylsa
Slangestørrelse
1/4 "
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tilspændingsmoment
25 Nm