4792-42-24-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
21 varianter
Utvald variant:
4792-42-24-SY
Pressnippel 90B L-klass Syrafast
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör
42 mm
L
176 mm
L1
58 mm
Nyckelstorlek
60 mm
Slangdimension
1.1/2 "
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C
Åtdragning moment
170 Nm