4792-22-12-SY
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
21 varianter
Valgt variant:
4792-22-12-SY
Pressnippel 90B L-klass Syrafast
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rör
22 mm
L
105 mm
L1
39 mm
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Modell kod
Märke namn
Hydraspecma
Nyckelstorlek
36 mm
Packningsmaterial
FKM/FPM (Viton®)
Serie
L
Slangdimension
3/4 "
Slangkopplingstyp
Till lös hylsa
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Vinkel
90 °
Åtdragning moment
50 Nm