4742-10-05-SY
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
18 variants
Chosen variant:
4742-10-05-SY
Presskoppling 45°, Inv-M16, Ø5/16'', Syrafast
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rör
10 mm
Nyckelstorlek
19 mm
Packningsmaterial
NBR
Slangdimension
5/16 "
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C
Åtdragning moment
18 Nm