4294-06-06-H54
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
45 varianter
Utvald variant:
4294-06-06-H54
PRESSNIPPEL 4294 IO11/16 SL3/8 höjd 54
Specifications
Dimensions and shipping
C
33 mm
E
22 mm
Gänga
11/16-16 ORFS
H
54 mm
Modell kod
S150S-06-09-54
Märke namn
I.M.M Hydraulics
Slangdimension
3/8 "
Slangkopplingstyp
Till lös hylsa
T
11/16-16 ORFS
Tillverkningsmaterial
Stål
Vinkel
90 °
Ytskiktbehandling
El-förzinkad / vitkromaterad
Åtdragning moment
38 Nm